Sklep internetowy dostępny pod adresem abiz.grudziadz.com.pl prowadzony jest przez Firmę Handlowo-Usługową „ABIZ” Jolanta Szczukowska  z siedzibą w Grudziądzu przy ulicy Wybickiego 3. Firma zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, posiadająca NIP o nr 876-144-07-39  oraz REGON 871532917.

Regulamin zakupów

 1. Sklep internetowy abiz.grudziadz.com.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane  przez stronę internetową oraz drogą mailową abizgrudziadz@wp.pl oraz drogą telefoniczną.
 2. Klienci którzy chcą skorzystać z oferty sklepu abiz.grudziadz.com.pl rejestrują się w serwisie zakładając swoje konto, w którym podają dane niezbędne do kontaktu pracowników serwisu z klientem w ramach realizacji zakupionego towaru. Wszystkie podane dane są wykorzystane wyłącznie do celów kontaktu z klientem oraz realizacji zawartej umowy handlowej z klientem.
 3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie abiz.grudziadz.com.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Na sprzedane produkty wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT na życzenie klienta.
 4. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą  firmy kurierskiej lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Na terenie miasta Grudziądza i okolic zamówiony towar dostarczymy własnymi środkami transportu. Istnieje możliwość odbioru osobistego towarów po wcześniejszym kontakcie telefonicznym bądź mailowym. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.
 5. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu telefonicznego w sprawie kosztów wysyłki przy zakupie papieru ksero, składanki komputerowej, tuszy i tonerów oryginalnych oraz produktów objętych promocją.
 6. Możliwe są następujące formy płatności:
 7. Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru lub w kasie punktu odbioru osobistego. Sklep e-szkolniak.pl zastrzega sobie w niektórych sytuacjach prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień celem sprawdzenia jego autentyczności.
 8. Przelewem – po zarezerwowaniu zamówionego towaru,  wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania do wysyłki.
 9. Zakupiony towar dostarczony jest do klienta nie później niż w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, szczegóły o dostępności i czasie wysyłki podane są przy kartotece poszczególnego produktu.
 10. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.
  Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni, firmą kurierską – zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu.
 11. W przypadku odbioru osobistego zamówionego towaru  informujemy drogą e-mailową lub telefoniczną o przygotowaniu paczki do odbioru. Przesyłkę należy odebrać w ciągu 14 dni od otrzymania informacji o możliwości odbioru towaru, nieodebrany towar wraca do magazynu a zamówienie zostaje anulowane.
 12. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.
 13. W przypadku znalezienia wad ukrytych, wadliwy towar wraz z opisem wady i kserokopią dokumentu zakupu należy odesłać do nas pocztą na adres: F.H.U. „ABIZ” Jolanta Szczukowska, ul. Wybickiego 3, 86-300 Grudziądz na własny koszt. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji naprawie reklamowanego towaru bądź wymianie na nowy odeślemy go do kupującego. W razie niemożliwości naprawy lub wymiany zakupionego towaru zwrócimy pieniądze za towar w cenie jego zakupu. Zwracamy również koszty odesłania wadliwego towaru w najniższej kwocie oferowanej przy zakupie danego towaru. Wszelkie reklamacje będą rozpatrzone w ciągu 14 dni roboczych od daty dostarczenie reklamowanego przedmiotu. Nieuzasadnione reklamacje oraz uszkodzenia wynikające z niewłaściwego użytkowania towaru lub jego przechowywania nie będą brane pod uwagę. Wszelkie koszty związane z tego typu przypadkami pokrywa Zamawiający! Nasza Firma dopełni wszelkich starań aby zdjęcia oraz opisy przedstawiały stan faktyczny prezentowanych produktów.
 14. Klient ma prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania zakupionego towaru bez podania przyczyn. Klient odsyła towar na własny koszt nie później niż w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy. Sprzedający zwraca koszt zakupu wraz z kosztami wysyłki nie później jak w ciągu 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o rezygnacji z umowy na konto wskazane przez klienta.  
 15. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy odesłać na własny koszt na adres: F.H.U. „ABIZ” Jolanta Szczukowska, ul. Wybickiego 3, 86-300 Grudziądz, z dopiskiem ZWROT (nr zamówienia). Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. W ciągu 14 dni od otrzymania pisma o odstąpieniu od umowy i zwrocie towaru następuje zwrot pieniędzy.
 16. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu abiz.grudziadz.com.plnie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy sprzedaży to moment potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez Sklep do realizacji.
 17. Zespół sklepu dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta.” – Numer wpisu do rejestru 2984 (Wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie – Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, sygn. akt XVII AmC 114/11)
 18. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku podania przez klienta danych budzących wątpliwości” – numer wpisu do rejestru 3218 (Wyrok Sądu Okręgowego w Warszawie – Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, sygn. akt XVII AmC 1143/11)
 19. Sklep abiz.grudziadz.com.pl stosuje pliki “Cookies”. Szczegóły w zakładce Polityka Cookies.