Usługi ksero

Świadczymy usługi z zakresu wydruku dokumentów kolorowych i czarno-białych. Wykonujemy kserokopie kolorowe i czarno-białe w formatach A3 i A4 itp.

Partnerzy

Jesteśmy partnerem producentów drukarek, papierów i materiałów eksploatacyjnych jak tusze, głowice, tonery, bębny, pasy transferowe, taśmy, zamienniki tonerów i tuszy

Artykuły biurowe

Oferujemy szeroki asortyment artykułów biurowych najwyższej jakości. Zaopatrujemy kompleksowo urzędy, firmy i inne instytucje, we wszystkie niezbędne artykuły biurowe.

Witamy serdecznie w naszym sklepie internetowym. Zajmujemy się od wielu lat wyposażeniem administracji i firm w materiały eksploatacyjne do sprzętu drukującego, artykuły i materiały biurowe, druki akcydensowe, sprzęt biurowy tj. telefony, faksy, niszczarki, bindowanice, laminatowy itp. Swoim profesjonalnym podejściem zapewniamy, że każdy klient traktowany jest indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaoferować swoją pomoc w realizacji nietypowych i trudnych zamówień. Angażujemy się również we współpracę przy realizacji zamówień publicznych w jednostkach samorządu terytorialnego na terenie i okolicach miasta Grudziądza.